Wat Te Doen In Kopenhagen - Vakantieparken

Published Sep 10, 20
5 min read

Mooidenemarken - De Mooiste Autoreizen

Fjorden, ongerepte natuur, bossen, meer dan 400 eilanden en uitnodigende steden wisselen elkaar af. Kopenhagen is een fantastische hoofdstad met een moderne keuken en fascinerende mode. In de andere grote steden is eveneens veel te beleven. Het Deense landschap leent zich uitstekend voor mooie fietstochten en daarom zijn er heel veel fietspaden te vinden, met een totale lengte van meer dan 10.000 kilometer.Zee, fjorden en merenDuizenden kilometers kustTalrijke attracties in de buurt van je vakantiehuisHuisdiervriendelijke vakantiehuizenEen paradijs voor kinderenTalrijke fiets- en wandelroutes Denemarken is opgedeeld in een aantal regio’s. waar woont boer johan in denemarken.

Jutland is het vasteland van Denemarken, Seeland het grootste eiland ten Oosten van Jutland, Funen het tweede grootste eiland tussen Jutland en Seeland in en Bornholm het kleinste eiland in de Oostzee, voor de kust van Zweden en Polen. Onze vakantiehuizen in Denemarken zijn over al deze regio’s goed verspreid - Wat te doen in Kopenhagen.Iedere regio heeft zijn eigen kenmerken.

Een zacht glooiend heuvellandschap met boomgaarden en boerderijen met rieten daken zorgen voor een prachtig plaatje.Bornholm staat bekend als meest romantische bestemming van Denemarken. Het heuvelachtige eiland heeft vele pittoreske dorpjes, mooie zandstranden maar ook rotskusten, groene bossen en kleine rivieren. Eigenlijk vind je van alle Europese lanschappen wel iets terug op Bornholm.Kopenhagen is gelegen op het eiland Seeland (Deens: Sjælland, ongeveer uitgesproken als sjél-lèn).

Niet alleen vanwege bekende mode- en designmerken, maar ook vanwege de populaire Deense series als Borgen, The Killing en The Bridge. Er zijn zelfs rondleidingen door de stad met de series als thema. Vraag jij je af wat je allemaal kunt zien en doen in Denemarken? Dan kun je wel wat tips voor een dagje uit tijdens je vakantie gebruiken.

Daarnaast bieden wij op alle onderstaande parken interessante kortingen op entreeprijzen voor onze gasten wanneer je vooraf tickets reserveert.LEGOLAND® is het meest populaire attractiepark in Denemarken en een bijzondere ervaring voor de hele familie. Ben je er al eens geweest dan weet je waarom LEGOLAND® zo bijzonder is. In LEGOLAND® vind je veel activiteiten voor de hele familie en ieder jaar zijn er weer nieuwe attracties.

Zeevissen In Denemarken - Vissen in Denemarken Denemarken Natuur - Mooiste Plekjes In Denemarken - Vakantieparken Denemarken

Meer dan 60 attracties zorgen voor een compleet dagprogramma voor zowel jong als oud!In dit grote safaripark in Denemarken leven ongeveer 70 verschillende soorten dieren. Hier is voor de hele familie van alles te beleven. Rij met je eigen auto over een grote open savanne langs wilde dieren. In het tijger- en wolvenbos kun je prachtige roofdieren bekijken en in de natuurspeeltuin zijn verschillende activiteiten voor alle leeftijden.De Denen zijn gek op huisdieren.

Wat Te Doen In Kopenhagen - De Mooiste Adressen

Denemarken is een paradijs voor de hond die heerlijk in de natuur kan wandelen, op het strand kan snuffelen en door de duinen kan rennen. In het hele land bevinden zich circa 250 speciale hondenbossen waar je hond zich kan uitleven. Veel van onze gasten weten de hondenbossen al te vinden en deze zeer te waarderen.Wij zijn er ontzettend blij mee dat steeds meer huiseigenaren toestemming geven voor het toestaan van huisdieren in de vakantiehuizen.

Vakantiehuizen Denemarken - Wat te doen in Kopenhagen De Leukste Kids Tips Denemarken - Vakantiepret Voor Het Hele Gezin - Vissen in Denemarken

Wij verzoeken onze gasten met huisdieren om de directe omgeving schoon en veilig te houden.Omdat NOVASOL van oorsprong een Deens bedrijf is, hebben wij hier het grootste aanbod. Van Noord naar Zuid en van Oost naar West hebben wij ruim 10.000 vakantiehuizen voor allerlei soorten gasten. Van een sfeervol houten huis tot een comfortabele villa met een verwarmd zwembad, sauna en whirlpool.

Het is de basis van een fijne vakantie vol mooie momenten. Gastvrijheid wordt in Denemarken met een hoofdletter geschreven en dat is merkbaar op ieder moment.De plek waar je na een dag vol belevenissen heerlijk kunt ontspannen.

Hoewel Denemarken het kleinste land van Scandinavië is, is wel een bijzonder land. Wat er zo bijzonder aan is? Het lijkt eigenlijk wel een klein beetje door Nederland. Dat ervaar je pas echt als je door het landschap vol boerderijen, dorpjes, akkers en weilanden rijdt. Zin in een vakantie naar Denemarken? Check snel de mogelijkheden.Denemarken bestaat voor een groot deel uit eilanden.

Andere bekende eilanden zijn o.a. Funen, Seeland en Lolland. In de Deense archipel wonen in totaal nog geen 6 miljoen mensen. Ga jij voor een vakantie naar Denemarken? Dan zal rust een van de kernwoorden zijn.De Deense grens ligt op ca (Vakantieparken Denemarken). 600 km vanuit Utrecht. Dat is prima te doen per auto.

Je kunt dan o.a. naar de hoofdstad Kopenhagen vliegen of naar het bekendste attractiepark van het land, Legoland.Het grootste voordeel van met de auto op vakantie naar Denemarken gaan is dat je ter plaatse heel veel vrijheid hebt. Zo kun je gemakkelijk de omgeving ontdekken en leuke dorpjes en steden bezoeken.

Vissen In Denemarken - De Mooiste Adressen

Wij stipten de twee topbestemmingen van Denemarken hierboven al even aan; Kopenhagen en Legoland. Wil jij jouw kinderen trakteren op een onvergetelijke vakantie in Denemarken? Neem ze dan mee naar Legoland en verblijf nabij het attractiepark. In het park kijken de kinderen – en jij stiekem ook – je ogen uit naar de immense Lego-bouwwerken.

Bezoek in ieder geval Nyhavn, maak een boottochtje en ga naar het Tivoli pretpark. Ligt jouw voorkeur niet bij bovenstaande opties? Niet getreurd! Pak de auto en rijd naar de mooiste plekjes van het Scandinavische land. Wij bieden verspreid over Denemarken diverse leuke vakantieadresjes aan. Of jij nu in een hotel of liever in een vakantiepark verblijft; wij hebben de juiste optie voor jouw vakantie in Denemarken.Eén ding is zeker tijdens een vakantie in Denemarken; je komt volledig tot rust dankzij de schitterende natuur (waar woont boer johan in denemarken).

een lange wandeling of trek eropuit met de auto of een fiets. Met zomers weer is de Deense Rivièra een geschikte vakantiebestemming. Jutland beschikt over prachtige str.

Navigation

Home

Latest Posts

Denemarken Informatie - Alles Over Denemarken

Published Sep 27, 20
6 min read

Denemarken - Wikiwoordenboek

Published Sep 27, 20
12 min read